Český pohár = BS Ladronka Praha

04.05.2015 12:14

Od roku 2012 se podařilo vždy BS Ladronce Praha obhájit český pohár.

Finálový turnaj Českého poháru přineslo rozuzlení až v posledním zápase. Dosud suverénní tým BS Bohemians 1905, který neztratil ani bod se utkal s obhájcem poháru týmem BS Ladronka Praha. Oba soupeři, kteří se v posledních letech střídají na pomyslném trůnu nejlepšího týmu ČR rozehráli utkání opatrně. Na první gól se čekalo až do poloviny druhé třetiny, kdy se trefil nejlepší střelec turnaje Martin Dlouhý. Těsně před přestávkou přidal branku Jakub Tošovský a začátkem 3. třetiny opět Martin Dlouhý zvýšil již na 3:0. Když se již zdálo, že je rozhodnuto, tak se trefili i klokani, přesněji Ivan Hašek a Petr Mandík, snížili tak na 3:2. To však bylo již vše a tým BS Ladronka Praha mohl začít slavit nejen vítězství v Českém poháru, ale také vítězný hattrick, když jako první tým získal pohár potřetí za sebou. Neztratili se ani ostatní týmy, když měli šanci hrát o bronzovou příčku až do konce, ta nakonec připadla týmu BG1 Larosco.